راهنمای مشتریان

 

راهنمای اخذ نظرات و انتقادات مشتریان شرکت نما نور آسیا

 

 

مشتری گرامی:

       احتراماً ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، از آنجا که هدف نهایی شرکت نمانور آسیا جلب رضایت و خشنودی هرچه بیشتر شما مشتریان محترم می باشد، لذا خواهشمند است فرم های مربوط به نظرات، پیشنهادات و شکایات خود را از طریق لینک های مربوطه ذخیره و با ما در میان بگذارید.

1- وب سایت شرکت :

مشتری می‏تواند با مراجعه به آدرس وب‏سایت www.namanoorasia.com با مراجعه به بخش مشتریان با تکمیل و ارسال فرم نظرسنجی مشتریان ، نظرسنجی نمایندگان یا اعلام شکایت/پیشنهاد نسبت به اعلام پیشنهاد و شکایت خود اقدام نماید.

 

2-  تماس تلفنی :

مشتری  جهت اخذ و اطلاع از خدمات پس از فروش از ساعت10 الی 17 می‏تواند با تماس با شماره تلفن 33901935 -021 (واحد خدمات پس از فروش) با معرفی و اعلام شماره تماس و محل خرید کالا(در صورت امکان) نسبت به ثبت پیشنهادات و شکایات مربوطه اقدام نماید.

 

3- پست الکترونیک :

جهت سهولت در دریافت پیشنهادات و شکایات، مشتری می‏تواند نامه / ایمیل خود را با ذکر محل خرید کالا و تاریخ خرید و نوع آیتم خریداری شده، پیشنهاد و انتقادات خود را به آدرس الکترونیکی   (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نماید.

 

4- فاکس :

شماره فاکس 88992643-021 دریافت کننده پیشنهادات و شکایات مشتریان محترم می‏باشد.

 

5- پست :

علاوه بر روش‏های ذکر شده مشتری می‏تواند پیشنهادات و شکایات خود را به آدرس پستی واحد خدمات پس از فروش یا دفتر مرکزی شرکت نمانور آسیا ارسال نمایند.

واحد خدمات پس از فروش : تهران ، خیابان جمهوری ، نرسیده به لاله زار ، جنب سینما برلیان ، انتهای پاساژ بازار نو خدمات پس از فروش نمانور آسیا

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان فاطمی، روبروی وزارت کشور ، خیابان سوم ، نبش خیابان زرتشت ، ساختمان اداری کیان، طبقه دوم ، واحد 4

 

كد پستي : 1415784616 

 

 فلوچارت فوق نحوه چگونگی "فرایند رسیدگی به شکایات" مشتریان محترم را نشان می دهد:

 

خبرنامه

دریافت جدیدترین اطلاعیه ها از طریق ایمیل !!
بازگشت به بالا